KB Sp. z o.o.

Pomorskie
Rytel-Dworzec
Rytel-Dworzec 12

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator maszyn

KB Sp. z o.o. Zakład Przemysłu Drzewnego w Rytlu

zatrudni kandydatów na stanowisko Operatora maszyn

Oferujemy:
  • Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy (możliwość przyuczenia),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyny sterowanej numerycznie ( CNC ),
  • Ustawianie parametrów maszyny,
  • Obróbka drewna,
  • Bieżąca  wizualna kontrola jakości produkcji i wyodrębnianie wad,
  • Nadzór nad bieżącą pracą maszyn sortowniczych i urządzeń,
  • Dbanie o jakość i efektywność produkcji,
  • Utrzymywanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.

  • Wymagania:
    • Znajomość obsługi maszyn sterowanych numerycznie (CNC),
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Znajomość obsługi maszyn tartacznych będzie dodatkowym atutem,
    • Mile widziana znajomość obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych,
    • Zaangażowanie, odpowiedzialność i motywacja do pracy,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@tppd.pl
    W ofertach zawierających CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
    Data dodania: 2019-09-05
    Oferta ważna do: 2019-10-03
    Branże: Produkcja;
    Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
    Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
    Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
    Wynagrodzenie: 3600 - 4500 zł brutto