Forge&Frost Piotr Kuźniak

Wielkopolskie
Poznań

Specjalista ds. obsługi sprzedaży telefonicznej (call center)

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta, dostawcy internetu i telewizji kablowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej (call center)

Miejsce pracy: Poznań

Jesteś otwarty/ta na kontakty z ludźmi, potrafisz wysłuchać i doradzić, lubisz pracę w sprzedaży to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy.

Do twoich zadań będzie należało prezentowanie oferty i sprzedaż produktów firmy. Dodatkowo będziesz mógł wspierać klientów swoją wiedzą techniczną. Jeśli i to Ci nie wystarczy to proponujemy również obsługę klientów poprzez pocztę elektroniczną.

W zamian za Twoją pracę oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia. Podpiszemy z Tobą umowę o pracę, umożliwimy pracę w elastycznym czasie pracy.

Masz wątpliwości czy sobie poradzisz? Oferujemy pakiet szkoleń sprzedażowych i wsparcie ze strony naszego zespołu.

Zadania:

  1. Udzielanie informacji i odpowiedzi na pytania klientów w kwestiach dotyczących usług oferowanych przez firmę oraz informacji na temat zakresu działalności firmy
  2. Przygotowywanie niezbędnych dokumentów związanych z obsługą klienta,
  3. Dokonywanie zmian w systemach informatycznych
  4. Aktywne pozyskiwanie Klientów, promowanie oferty i marki firmy
  5. Sprzedaż usług – podpisywanie umów
  6. Rozwijanie swoich umiejętności sprzedażowych
  7. Raportowanie wyników sprzedaży

Oczekujemy:

  1. Komunikatywności i zdolności interpersonalnych
  2. Nastawienia na realizację wyznaczonych celów
  3. Dobrej dykcji i miłego głosu
  4. Sprawnej obsługi komputera
  5. Minimum średniego wykształcenia
  6. Atutem będzie doświadczenie w telemarketingu

Oferujemy:

  1. Umowę o pracę
  2. Konkurencyjne warunki wynagrodzenia (stała pensja + premia)
  3. Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu
  4. Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Mile widziane osoby w każdym wieku.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2019-09-09
Oferta ważna do: 2019-10-07
Branże: Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono