Forge&Frost Piotr Kuźniak

Mazowieckie
Warszawa

Key account manager

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta z branży tekstylnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rozwoju rynku kontraktowego

Miejsce pracy: Poznań/Warszawa

Zadania:

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało pozyskiwanie zleceń hotelowych na realizację dekoracji okiennych. W szczególności:
  • Analiza rynku w zakresie planowanych inwestycji hotelowych,
  • Kontakt z inwestorami,
  • Kontakt z generalnymi wykonawcami,
  • Kontakt z biurami architektonicznymi,
  • Udział w targach branżowych,
  • Doradztwo u klienta.

Wymagania:

  • Znajomość technik sprzedażowych w kanałach b2b i b2c,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Otwartość na częste wyjazdy służbowe,
  • Otwartość na kontakty międzyludzkie,
  • Umiejętność czerpania radości z pracy z ludźmi,
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Wyczucie estetyczne w zakresie tkanin i kolorów,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia za pozyskane projekty,
  • Rozwój zawodowy w firmie, która ma bardzo dobrą renomę w branży,
  • Kontakty ze znanymi projektantami,
  • Wyjazdy na targi i możliwość poznania ciekawych osób,
  • Praca w zespole nastawionym na wspólne osiąganie celów.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2019-09-09
Oferta ważna do: 2019-10-07
Branże: Hotelarstwo; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista