Axidus Sp. z o.o.

Niderlandy
Haga

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Produkcja - Holandia. ATRAKCYJNE wynagrodzenie!

Chciałbyś/Chciałabyś coś zmienić żeby zacząć atrakcyjnie zarabiać?
Aplikuj do nas już dziś i zacznij zarabiać w euro!

Gwarantujemy wspólne wyjazdy dla par i znajomych, nie wymagamy doświadczenia!

Opis stanowiska:
Praca polega na podstawowych czynnościach związanych z produkcją towarów, głównie: owoce, warzywa, kwiaty cięte i doniczkowe, kawa, opakowania kartonowe, szklarnie z pomidorami.

Do obowiązków zatrudnionych Kandydatów należy sortowanie, pakowanie i sprawdzanie jakości produktu, oraz przygotowanie zamówień na podstawie wytycznych.

Jest to praca głównie na taśmie produkcyjnej, bądź na linii. Praca odbywa się na wyznaczonych przez pracodawcę halach i magazynach na terenie Holandii.

Oferujemy:
- legalną pracę w Holandii od zaraz,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- nadgodziny i weekendy płatne ekstra 25% i 50% więcej za godzinę,
- wypłaty tygodniowe na konto,
- wspólne zakwaterowanie dla par i grup znajomych,
-zorganizowany transport z Polski do Holandii.

Wymagamy:
- dyspozycyjności i braku przeciwwskazań do wykonywania prac fizycznych,
- elastyczności do pracy w zmiennych godzinach,
- chęci do pracy od poniedziałku do soboty od 40 do 60 godzin tygodniowo.

Jak się zgłosić?
Prosimy o aplikowanie na maila rzeszow@axidus.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rekrutacji.

Na wszelkie pytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 18:00.

17 850 80 70

512 997 550

Agencja pośrednictwa pracy Axidus Sp. z o.o. (certyfikat nr 12631)
Oferta pracy tymczasowej.
Data dodania: 2019-09-17
Oferta ważna do: 2019-10-15
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 4000 - 6000 zł brutto