Asystent/ka

Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko - Asystent/ka działu finansowego.

Zakres zadań:
  • Wsparcie zespołu finansowego w bieżącej pracy,
  • Współpraca z biurem rachunkowym,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Kontakt z kontrahentami,
  • Ściąganie należności,
  • Raportowanie do Centrali firmy,
  • Segregacja oraz archiwizacja dokumentów.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie, student kierunku finanse lub kierunków pokrewnych
  • Biegła znajomość języka angielskiego i mile widziana znajomość języka francuskiego,
  • Zainteresowanie finansami, księgowością,
  • Dokładność, systematyczność, obowiązkowość,
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, szczególnie bardzo dobra znajomość Excela,
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Warunki:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w miłej atmosferze
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: Oświadczam, iż podając moje dane osobowe w CV, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez BCSystems Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Grzybowska 43A/84, 00-855 Warszawa, w celu prowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz doradztwa personalnego, zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 5071.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: agat.zych@bcslegal.pl
Data dodania: 2019-09-13
Oferta ważna do: 2019-10-11
Branże: Administracja Biurowa; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Asystent