KB Sp. z o.o.

Pomorskie
Rytel-Dworzec
Rytel-Dworzec 12

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator maszyny ostrzącej

W związku z dynamicznym rozwojem KB Sp. z o.o. Zakład Przemysłu Drzewnego w Rytlu zatrudni kandydata na stanowisko:Operatora maszyny ostrzącej

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na danym stanowisku,
  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Zakres obowiązków:
  • Ostrzenie pił trakowych, tarczowych, noży i frezów,
  • Kontrola jakości wykonywanej pracy,
  • Dobieranie odpowiednich parametrów szlifowania.

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Zdolności manualne,
  • Odpowiedzialność, sumienność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@tppd.pl lub prosimy o kontakt telefoniczny 605 511 675

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W ofertach zawierających CV prosimy o dopisanie klauzuli:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Data dodania: 2019-09-17
Oferta ważna do: 2019-10-15
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2800 - 2800 zł brutto