Pakowanie pomidorków koktajlowych- praca w Holandii

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver z certyfikatem o nr 18450 poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisko – pracownik produkcji
PAKOWANIE I WAŻENIE POMIDORKÓW KOKTAJLOWYCH

Praca w Holandii

Wymagania:
- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego
- motywacja do pracy
- zaangażowanie w powierzone obowiązki

Warunki:
- atrakcyjna stawka godzinowa- również dla osób poniżej 21 roku życia
- duża ilość godzin pracy
- ubezpieczenie
- legalne zatrudnienie
- zakwaterowanie
- wypłaty co tydzień

Zakres obowiązków:
- pakowanie pomidorków koktajlowych
- ważenie pomidorków koktajlowych

Jeśli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie- zadzwoń do nas pod nr: 731901913

Czekamy na Twoje zgłoszenie !

Szukasz innej oferty?

Zapraszamy na naszą stronę i zapoznaj się z innymi ofertami.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-09-17
Oferta ważna do: 2019-10-15
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny