Praca na produkcji od zaraz bez doświadczenia Holandia sortownie/pakownie !!

Poszukujemy osób dyspozycyjnych od zaraz do pracy na produkcji
Praca bez doświadczenia
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem !!
Mile widziane prawo jazdy.

Miejsce pracy: Westland, Haga, okolice Rotterdamu oraz Utrechtu !!!

Oferujemy:
- wypłaty tygodniowe na konto
- możliwość pracy dla par
- zakwaterowanie na czas zatrudnienia
- pomoc polskiego koordynatora na miejscu
- pomoc w zorganizowanie transportu z Polski do Holandii
- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
- ubezpieczenie zdrowotne

Zakres obowiązków:
- sortowanie warzyw i owoców
- orderpicking przy kwiatach na magazynie
- praca przy pakowaniu orzeszków na taśmie
- prace logistyczne na poczcie
- praca w rozlewni napojów

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas!

Czekamy na Twój telefon:

Dominika- 570 901 913

Kamila- 570 901 414

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. Z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Data dodania: 2019-09-18
Oferta ważna do: 2019-10-16
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny