Montaż praca w Niemczech atrakcyjne warunki 1400€ na rękę od zaraz !!

Aktualnie poszukujemy:

PRACOWNIKÓW MONTAŻU w Niemczech

Opis stanowiska:

- montaż urządzeń w pomieszczeniach przemysłowych (np. piekarniach), montaż w pomieszczeniach gospodarczych np. klatek na pożywienie dla zwierząt, paszociągów, rurek do wody itp.
- wszelkie prace związane z obsługą elektronarzędzi

Oferujemy:

- atrakcyjny zarobek,
- zakwaterowanie i dojazd do pracy opłacony przez pracodawcę
- ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
- legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,
- po przedstawieniu faktury - zwrot kosztów dojazdu do Niemiec

Wymagania:
-doświadczenie w drobnych pracach remontowych mile widziane
- umiejętność obsługi elektronarzędzi (wkrętarka, wiertarka, itp.)
- gotowość do podjęcia pracy na całym terenie Niemiec

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym pod nr 570901449, a wyślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV w tytule dając dopisek: „montaż”

KLAVER Sp. z o.o. KRAZ 18450
ul. Gminna 131, Częstochowa
Data dodania: 2019-09-18
Oferta ważna do: 2019-10-16
Branże: Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny