HR Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Wielkopolskie
Poznań
ul. Karpia 24

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Praca w dziale zwrotów w Poznaniu

Nasza firma HR Consulting Sp. z o.o. Sp. K. (nr ewidencji 439/1a, 439/2, 439/3) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników produkcyjnych oraz magazynowych i od roku 2003 jest w czołówce Doradztw Personalnych i Agencji Pracy

Obecnie poszukujemy osób do pracy przy pakowaniu zwrotów, pakowaniu i etykietowaniu produktów drogeryjnych i chemii gospodarczej.

Oferujemy:
  • pracę stałą lub dorywczą
  • pracę od zaraz
  • pracę w Poznaniu
  • wynagrodzenie od 18,70 zł/h brutto
  • 300 zł dodatkowej premii dla każdego na start

Zakres obowiązków:
  • rozpakowywanie zwrotów
  • pakowanie
  • etykietowanie

Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku minimum 3 dni

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: praca@hrconsulting.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 797 292 169

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-09-24
Oferta ważna do: 2019-10-22
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 3000 - 3300 zł brutto