Espider

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Elektryk, Elektrotechnik

Jesteśmy firmą wykonującą  instalacje elektryczne. Łączymy zarówno sprzedaż innowacyjnych produktów i systemów z wykonawstwem, montażem i serwisem proponowanych rozwiązań. Współpracujemy zarówno z inwestorami przemysłowymi jak i komercyjnymi. Nasze usługi świadczymy na terenie Polski południowej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Elektryk, Energetyk,
Oferujemy:
  • ciekawe realizacje projektowe
  • dostęp do innowacyjnych produktów
  • pracę zadaniową
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy na kontrakt, umowę zlecenie, współpracę na zasadach B2B
  • przyjemną atmosferę w pracy
  • przynależność do wąskiej grupy specjalistów
  • szkolenia
  • program motywacji i benefitów

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac montażowych instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją
  • kładzenie kabli, instalacji ogrzewania, oświetlenia,
  • montaż instalacji fotowoltaicznych
  • montaż mebli (smart)
  • przeprowadzanie oględzin, pomiarów, konserwacji zainstalowanych urządzeń i sieci
  • serwis instalacji elektrycznych, rozdzielnic
  • prowadzenie dokumentacji z wykonanych czynności
  • współpraca z projektantami i działem technicznym

Wymagania:
  • uprawnienia SEP
  • mile widziane inne certyfikaty i uprawnienia (w tym UDT)
  • rzetelność w wykonywaniu pracy
  • komunikatywność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: office@espider.eu
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Data dodania: 2019-09-27
Oferta ważna do: 2019-10-25
Branże: Budownictwo; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 4200 - 4800 zł brutto