Zakłady Usługowe EZT

Wielkopolskie
Suchy Las
Krzemowa 4 Złotniki

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik utrzymania czystości z orzeczniem. Umowa o pracę dobre warunki SUCHY LAS

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Pracownik utrzymania czystości w Suchym Lesie

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę cały etat lub pół etetu  na jedną zmianę
  • pakiet socjalny i dodatek rehabilitacyjny
  • dobre warunki sanitarne
  • pomoc i opiekę kierownika
  • miłą atmosferę w pracy
  • zatrudnienie w ZPCHR

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie czystości wewnątrz obiektu PANIE oraz utrzymanie czystości terenu zewnętrznego i magazynu PANOWIE

Wymagania:
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ewa.ganc.gobiecka@ezt.pl lub telefonicznie na nr 723 700 420

Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:

 “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”
 Lub/i:
 “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

 “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

Data dodania: 2019-10-01
Oferta ważna do: 2019-10-29
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2350 - 2400 zł brutto