Van Pur

Zachodniopomorskie
Koszalin

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator Maszyn Produkcyjnych Koszalin

Miejsce pracy: Browar Koszalin
Twoje zadania:

• obsługa maszyn linii rozlewniczej

• utrzymanie odpowiednich standardów, jakości i czystości

• zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń

Nasze oczekiwania:

• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

• umiejętność pracy w zespole

• mile widziane wykształcenie średnie

Oferujemy:

• możliwość zdobycia zawodu oraz pełne wdrożenie do pracy

• wynagrodzenie wypłacane w terminie

• zatrudnienie w ramach umowę o pracę

•pakiet świadczeń socjalnych

•ubezpieczenie grupowe

Napisz do nas oddzwonimy tel. 785 - pokaż numer telefonu -
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i klauzula informacyjna

1. Podając dane na swój temat w trakcie prowadzonej korespondencji (również elektronicznej), rozmów telefonicznych, wideo-rozmów oraz innych form komunikacji, jak również przesyłając dokumenty dotyczące mojej osoby do Van Pur S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 7, 02-677 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

2. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Van Pur S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 7, 02-677 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

3. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możesz uzyskać w siedzibie naszej Spółki lub przez pocztę elektroniczną: iod (at) vanpur.com.

4. Twoje dane osobowe, w zakresie w jakim został określony w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

5. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

6. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem iod (at) vanpur.com.

7. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres do 1 roku, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres do 3 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres właściwy dla przedawnienia się roszczeń.

8. Twoje dane osobowe możemy przekazać naszym partnerom biznesowym, dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

9. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania może utrudnić lub uniemożliwić reakcję na przesłaną aplikację. Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe nie będą przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania

11. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem iod (at) vanpur.com.
Data dodania: 2019-10-03
Oferta ważna do: 2019-10-31
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny