Forge&Frost Piotr Kuźniak

Wielkopolskie
Poznań

Sprzedawca usług HR - praca dla studenta

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Forge&Frost HR Consulting poszukujemy młodej, kreatywnej osoby, która połączy naukę z pracą i obejmie stanowisko:

Sprzedawca usług HR  (praca dla studenta)

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • dbałość o relacje z istniejącymi klientami
  • aktualizowanie bazy danych klientów
  • aktywne nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami
  • proponowanie działań wizerunkowych

Oczekiwania:

  • chęć nauki i rozwoju
  • otwartość
  • komunikatywność

Oferta:

  • elastyczny grafik dopasowany do planu zajęć
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie z obszaru HR
  • praca w kreatywnym środowisku
  • umowa zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-10-09
Oferta ważna do: 2019-11-06
Branże: HR / Zasoby ludzkie;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Specjalista