Zakłady Usługowe

Śląskie
Katowice
Harcerzy Września 3

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik sprzątajacy z orzeczniem. Mile widzane Panie w wielu przedemerytalnym Katowice

Nasza firma poszukuje

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownika sprzątającego na uczelni praca w weekendy - płatne za każdy dzień pracy.
Oferujemy:
  • pracę na część etatu UOP lub UZ
  • pracę w dogodnych godzinach - popołudniowe

Zakres obowiązków:
  •  utrzymanie czystości w dwóch budynkach (sale, korytarze, sanitariaty)

Wymagania:
  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Wynagrodzenie za każdy dzień pracy bez względu na ilość godzin pracy 100 zł netto

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl lub 723 700 420

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” Lub/i:   “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.
Data dodania: 2019-10-09
Oferta ważna do: 2019-11-06
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Część etatu
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 500 - 500 zł brutto