SPE Sp. z o.o.

Podlaskie
Bielsk Podlaski
Rejonowa 10

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

SPRZEDAWCA / HANDLOWIEC MASZYN DO SITODRUKU

ANATOL to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się  firma, zajmująca się produkcją i sprzedażną maszyn do sitodruku na rynek krajowy oraz zagraniczny.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
  • SPRZEDAWCA / HANDLOWIEC MASZYN DO SITODRUKU
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę plus premia od sprzedaży,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • służbowy samochód,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski,
  •  utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi kontrahentami,
  • przygotowywanie strategii sprzedażowych,
  • rozliczanie się z wyników wykonywanej pracy,
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • co najmniej średniego wykształcenia,
  •  prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, umiejętność negocjacji,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: kadryspe@spe.home.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".
Data dodania: 2019-10-15
Oferta ważna do: 2019-11-12
Branże: Produkcja; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 17100 - 17 zł brutto