Autumn- Care

Wielkopolskie
Poznań
ul. Janusza Zeylanda 3/9 60-808

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Opiekunka do Podopiecznego do Moers

Nasza firma istnieje na rynku Niemieckim już od 14 lat. Specjalizujemy się w rekrutacji opiekunek/opiekunów do opieki nad osobami starszymi.

Swoje usługi świadczymy na terenie całych Niemiec.
Z każdym kolejnym dniem sukcesywnie podnosimy ich jakość, rozwijając kompetencje naszych opiekunów na wielu polach.

Jeśli masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i znasz j. niemiecki zgłoś się do nas już dziś!
Współpracujemy od lat ze sprawdzonymi i pewnymi rodzinami poszukującymi właśnie opiekunów z Polski!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Opiekunka do młodego podopiecznego

Oferujemy:
  • dodatkowe, korzystne dla opiekunek ubezpieczenie za granicą
  • 1450 euro
  • organizację dojazdu
  • zakup biletu  w dwie strony - koszt firmy
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

Zakres obowiązków:
- Pomoc w ubieraniu oraz  rozbieraniu,
- Nadzorowanie przyjmowania posiłków,
- Nadzorowani przyjmowania leków,
- Zmiana pieluch,
Pielęgnacja poranna i wieczorna wykonywana jest przez Pielęgniarki

Zakres obowiązków – prace w domu:
- Gotowanie,
- Sprzątanie,
- Prace przy roślinach w ogrodzie,
2x w tygodniu przychodzi Pani do większych porządków domowych

Dostępny na miejscu sprzęt:
- winda do wanny,
- winda na schody,
- podciąg sufitowy,
- krzesło pod prysznic

Wymagania:
- kobieta,
- wykwalifikowana opiekunka
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz,
- czynne prawo jazdy kat.B

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@autumn-care.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2019-10-24
Oferta ważna do: 2019-11-21
Branże: Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 500 - 6000 zł brutto