BIBP SP. Z O.O.

Małopolskie
Zator
ul.Stanisława Staszica 19

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Junior Sales Specialist

Opis stanowiskaZadania:
  • obsługa stałych klientów firmy ( przyjmowanie zamówień, uzupełnianie dokumentacji)
  • wsparcie handlowców w ich codziennych działaniach
  • utrzymywanie relacji z obecnymi kontrahentami
  • pozyskiwanie klientów
  • przygotowywanie spotkań handlowych
  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju przedsiębiorstwa
  • negocjowanie warunków transakcji
Oczekiwania:
  • umiejętność budowania relacji
  • samodzielność w działaniu
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • odpowiedzialność za podejmowane decyzje
  • umiejętności analityczne
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2- warunek konieczny
  • mile widziana znajomość języka angielskiego ( B1)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość rynku opakowań będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałe wygrodzenie podstawowe + system premiowy
  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
  • szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego- plan ścieżki kariery:Junior Sales Specialist- Senior Sales Sales Specialist- Regional Sales Manager- Area Sales Manager
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych  na adres administracja@bibp.pl z dopiskiem Junior Sales Specialist. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Tel. kontaktowy: 570148119

   W nadsyłanych ofertach prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIBP Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

  Informujemy, że Administratorem danych jest BIBP Sp. z o.o. ul. S. Staszica 19, 32-640 Zator . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data dodania: 2019-10-17
Oferta ważna do: 2019-11-14
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista