Posezonowe porządki w szklarni - praca od zaraz- Holandia

KLAVER SP. Z O. O. certyfikat o numerze rejestru 18450. Poszukuje kandydatów do pracy w Holandii na stanowisko:

Pracownik fizyczny – Holandia

Zakres obowiązków:
- posezonowe porządkowanie szklarni z papryką - przygotowanie szklarni pod nowe sadzonki
Wymagania:

    - zmotywowanie do pracy - zaangażowanie w powierzone obowiązki - pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego - prawo jazdy

Warunki:

    - atrakcyjna stawka godzinowa - extra płatne nadgodziny - dużo godzin pracy - legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Co oferujemy:

    -dłuższą współpracę -zakwaterowanie,dojazd do pracy, a także ubezpieczenie -opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: 48
570 901 913, 48 570 901 414 lub wyślij sms z dopiskiem LIKWIDACJA SZKLARNI- oddzwonimy do Ciebie.
Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa

Data dodania: 2019-10-18
Oferta ważna do: 2019-11-15
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny