Hygieia

Małopolskie
Kraków
ul. Dobrego Pasterza 67

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik sekretariatu

Sieć Aptek Hygieia poszukuje pracownika na stanowisko:
PRACOWNIK SEKRETARIATU
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
  • Bieżąca obsługa sekretariatu,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji w firmie,
  • Obsługa telefoniczna i mailowa biura,
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • Organizacja i obsługa spotkań z klientami oraz gośćmi,
  • Prowadzenie kalendarza spotkań,
  • Wsparcie innych działów firmy.

Wymagania:
  • Dobra znajomość środowiska MS Office/LibreOffice,
  • Dobra organizacja własnej pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Radzenie sobie w sytuacjach stresowych,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz w pracy z klientem,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Benefity pozapłacowe - karta MultiSport, pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe,
  • Pracę w profesjonalnym, sympatycznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych na adres rekrutacja@hygieia.pl z tytułem „Sekretariat”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Data dodania: 2019-10-22
Oferta ważna do: 2019-11-19
Branże: Administracja Biurowa; Call center / Obsługa klienta; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy