Specjalista ds. ochrony środowiska

Firma FPP Enviro zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska (oceny oddziaływania na środowisko, inwentaryzacje przyrodnicze, monitoringi, analizy środowiskowe, plany adaptacji do zmian klimatu) oferuję pracę na stanowisku:   Specjalista ds. ochrony środowiska
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
·         Koordynacja projektów środowiskowych (w tym z zakresu ocen oddziaływania na środowisko, monitoringów środowiskowych, planów adaptacji do zmian klimatu):
Wymagania:
         Wymagane dokumenty:
Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: fpp@fppenviro.pl w tytule maila prosimy wpisać Specjalista ds. ochrony środowiskaZastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-10-22
Oferta ważna do: 2019-11-19
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

FPP Enviro sp. z o.o.

joanna.mojsa@fppenviro.pl

Mazowieckie, WARSZAWA,