FPP Enviro sp. z o.o.

Mazowieckie
WARSZAWA

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Asystent ds. ochrony środowiska

OFERTA WSPÓŁPRACY
Firma FPP Enviro zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska (oceny oddziaływania na środowisko, monitoringi przyrodnicze, inwentaryzacje przyrodnicze, projektowanie urządzeń ochrony środowiska, nadzór przyrodniczy nad realizacją prac) poszukuje osób na stanowisko: Asystent ds. ochrony środowiska

Opis stanowiska:
  • udział przy sporządzaniu dokumentacji z zakresu ochrony środowiska
  • pozyskiwanie informacji i materiałów
  • kontakty z urzędami
  • bieżąca pomoc koordynatorom w realizacji projektów

Od kandydatów oczekujemy:
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Zainteresowania w zakresie ochrony środowiska/ochrony przyrody
  • Chęci do pracy oraz nauki nowych rzeczy
  • Dyspozycyjności (minimum 3 dni w tygodniu)
  • Oferta pracy kierowana głównie dla studentów ostatniego roku studiów bądź absolwentów kierunków: biologia, ochrona środowiska, inżynieria środowiska

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie  z możliwością nawiązania dłuższej współpracy (w dalszej perspektywie umowa o pracę);
  • Elastyczny system pracy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
fpp@fppenviro.pl w tytule maila prosimy wpisać Asystent ds. ochrony środowiska

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2019-10-22
Oferta ważna do: 2019-11-19
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Student ostatniego roku
Forma zatrudnienia: Część etatu
Poziom stanowiska: Asystent