MyCare24

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Opiekun osoby starszej/Praca w Niemczech

Zlecenie na terenie całych Niemiec

Oferujemy:

• Umowa zlecenie na czas nieokreślony (możliwość zatrudnienia również na niemiecką umowę)

• Zlecenia zarówno od zaraz jak i 6 tyg. do przodu

• Wynagrodzenie od 1200-1700 € Netto

• Zwrot kosztów przejazdu

• Zlecenia zarówno na krótki termin (2-6tyg.), jak i na dłużej (8 i więcej tyg.)

• Szkolenia medyczne, kursy językowe

• Całodobowa opieka koordynatorów na terenie Polski i Niemiec

• Natychmiastowa pomoc w znalezieniu nowego zlecenia dla opiekunek przebywających w Niemczech

• Atrakcyjny program lojalnościowy (w tym bonusy świąteczne, premia za długotrwałą współprace, premia za powroty do rodziny, bonusy za polecenia)

Kogo poszukujemy?

• Osoby z minimum komunikatywną znajomością języka niemieckiego

• Doświadczenia w pracy jako Opiekun osoby starszej

• Gotowości do przedstawienia referencji od rodziny (telefoniczna lub papierowa)

Obowiązki:

• Pomoc przy higienie osobistej, pomoc przy ubieraniu

• Prowadzenie domu, organizacja czasu wolnego

• Transfer pacjenta z łóżka na wózek

• Inne czynności w zależności od indywidualnego przypadku

CV na: rekrutacja.dp@onet.pl
Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2019-10-22
Oferta ważna do: 2019-11-19
Branże: Opieka;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono