Consulting Solutions

Mazowieckie
Warszawa

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

SPECJALISTA DZIAŁU UTRZYMANIA KLIENTA

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa + system premiowy
  • pomoc i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia, szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • pracę w systemie dwuzmianowym 9-15 lub 15-21
  • udział w programie MultiSport
  • szansę na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń

Zakres obowiązków:
  • Obsługa Klientów w zakresie
    a) przedłużanie umów stałym abonamentom
    b) promocja nowych ofert
  • realizacja planów sprzedażowych i jakościowych zgodnie z polityką handlową firmy,
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami

Wymagania:
  • dobrej organizacji pracy oraz dokładności
  • doskonałej organizacji pracy własnej, samodzielności oraz odpowiedzialności w działaniu
  • zaangażowania i komunikatywności
  • dobrej znajomości obsługi komputera
  • bardzo dobrej umiejętności rozwijania kontaktów interpersonalnych i relacji biznesowych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: praca@consultingsolutions.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Consulting Solutions z siedzibą w Pruszkowie przy ulicy Ołówkowej 1E, wpisaną do rejestru przedsiębiorców CEIDG, NIP: 534232519 1, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Data dodania: 2019-10-23
Oferta ważna do: 2019-11-20
Branże: Administracja Biurowa; Call center / Obsługa klienta; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista