Essa Group

Małopolskie
Tarnów
warsztatowa 5

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

BRYGADZISTA - MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ / BLACHARZ

OGŁOSZENIE O PRACĘ

ESSA CS Sp. z o.o. jest
międzynarodową firmą świadcząca usługi z zakresu budownictwa specjalistycznego
zarówno w Polsce jak i krajach UE i EOG.

Obecnie poszukujemy
pracowników do pracy przy realizacji projektów zagranicznych na terenie

 Belgii, Hiszpanii, Austrii, Niemiec, Danii,
Czech oraz Szwecji na stanowisko:

GWARANTUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie,

darmowy przejazd, zakwaterowanie, dojazd, narzędzia i odzież roboczą,

bardzo dobre warunki mieszkaniowe,

pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych,

kompleksowe wsparcie podczas zatrudnienia.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

nadzór nad pracownikami, organizacja pracy podległej brygady,

montaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych (rafinerie, elektrownie,
stocznie, itd.),

wykonywanie izolacji ciepło i zimnochronnych,

prace blacharskie,

przetwarzanie i obróbka materiałów izolacyjnych,

wykonywanie pracy na wysokościach.

WYMAGANIA:

• doświadczenie
na podobnym stanowisku,

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

samodzielność przy montażu izolacji różnego typu i pracach blacharskich,

posiadanie certyfikatu VCA/SCC – mile widziane,

dobra organizacja pracy,

sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole.

Prosimy o przesłanie
CV oraz innych niezbędnych dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na
adres: praca@essagroup.eu

W temacie wiadomości
proszę wpisać: „BRYGADZISTA - MONTER IZOLACJI”.

! UWAGA ! Przesyłając swoją aplikację prosimy o umieszczenie poniższej
klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych
(zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia
niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U.
nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r.
poz. 922) ESSA CS Sp. z o.o. (jako administratora danych osobowych) a także udostępnienie
ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe
(wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do ich poprawiania lub
usunięcia na każdym etapie.”

Data dodania: 2019-10-23
Oferta ważna do: 2019-11-20
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono