Experum HR Janusz Dziewit

Dolnośląskie
Legnica

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Automatyk

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 24 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Automatyk

miejsce pracy: Legnicanr ref.: 8733/A

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • wsparcie w procesie relokacji.
Zakres obowiązków:
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii układów automatycznych,
  • usprawnianie i optymalizowanie pracy systemów automatyki,
  • programowanie, diagnozowanie oraz modernizowanie programów sterowników Siemens S7-300, S7-1200/1500,
  • obsługiwanie, programowanie oraz modernizacja programów paneli Siemens,
  • instalowanie, testowanie oraz kalibrowanie maszyn,
  • obsługa oraz diagnoza falowników SEW, Festo, Siemens.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (preferowane profile: automatyk, mechatronik),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość schematów hydraulicznych, pneumatycznych oraz elektrycznych,
  • wiedza z zakresu systemów automatyki przemysłowej, hydrauliki, pneumatyki,
  • bardzo dobra znajomość, sterowników PLC, paneli operacyjnych,
  • uprawnienia SEP 1kV,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza:

Data dodania: 2019-10-25
Oferta ważna do: 2019-11-22
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono