Mo-BRUK S.A.

Małopolskie
Niecew
Niecew 68, 33-322 Korzenna

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik Laboratorium – Chemik analityk

Działalność Grupy Kapitałowej Mo-BRUK S.A. stanowi szeroko rozumiana gospodarka odpadami. W związku z intensywnym rozwojem Spółki i licznymi zadaniami z zakresu badawczo-rozwojowego poszukujemy kreatywnej i doświadczonej osoby do pracy w akredytowanym laboratorium.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:  Pracownik Laboratorium – Chemik analityk

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w akredytowanym laboratorium,
  • zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie analiz laboratoryjnych próbek gleby, odpadów, wód i ścieków,
  • opracowywanie i interpretacja wyników badań,
  • samodzielna obsługa sprzętu, w tym kalibracja oraz sprawdzanie urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi,
  • wdrażanie i walidacja metod analitycznych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe chemiczne (chemia analityczna lub pokrewne),
  • znajomość technik analitycznych,
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w akredytowanym laboratorium analitycznym.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt pod numerem telefonu 18 441 70 48, przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres email rekrutacja@mobruk.pl lub pozostawienie w siedzibie Mo-BRUK S.A. Niecew 68, 33-322 Korzenna, woj. małopolskie

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mo-BRUK S.A. z siedzibą w Niecwi 68 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.   Informujemy, że Administratorem danych jest Mo-BRUK S.A. z siedzibą w Niecwi 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data dodania: 2019-10-25
Oferta ważna do: 2019-11-22
Branże: Badania i rozwój; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Staż / praktyka