Experum HR Janusz Dziewit

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Product Manager

 EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 24 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, firmy z branży narzędziowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 8728/PM

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum dwuletnie doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek oraz przygotowywaniu i wdrażaniu strategii handlowych,
  • doświadczenie w branży narzędzi w jednej z grup: ogrodowe, spawalnicze, elektryczne lub produktów ochrony osobistej BHP,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • dobra znajomość programu MS Excel,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • samodzielność w działaniu,
  • dyscyplina i umiejętność organizacji pracy.

Obowiązki:

  • zarządzanie powierzonym asortymentem zgodnie ze standardami firmy,
  • analizowanie oczekiwań odbiorców i trendów rynkowych,
  • przygotowywanie oraz wdrażanie strategii dla określonych grup produktów,
  • ustalanie i wybór asortymentu, pozyskiwanie dostawców oraz negocjacje cen zakupu,
  • wprowadzanie nowych produktów i ustalanie cen sprzedaży, implementacja działań wpływających na rentowność firmy,
  • przeprowadzanie szkoleń produktowych,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy, udział w targach oraz eventach,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji powierzonych zadań.
Nasz Klient oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i marce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, dopłaty do imprez kulturalnych.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:

Data dodania: 2019-10-29
Oferta ważna do: 2019-11-26
Branże: Marketing; Przemysł; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono