Experum HR Janusz Dziewit

Dolnośląskie
Warszawa

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierownik Budowy

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 24 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Dla naszego Klienta, jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko-budowlanych na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź
nr ref.: 8712/KB

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Budownictwo, Architektura,
  • min. 5-letnie doświadczenie w branży,
  • mile widziana realizacja dużych projektów finansowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.
 Obowiązki:

  • nadzorowanie placu budowy,
  • planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów
  • w projektach firmy, na etapie promocji jak i realizacji,
  • koordynowanie prac podwykonawców,
  • przeprowadzanie przetargów dla podwykonawców,
  • nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji
  • w tym zakresie,
  • sporządzanie raportów projektu,
  • kontrola oraz dokumentowanie jakości,
  • prace biurowe konieczne do realizacji powyższych zadań.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie z kilkusetletnią i ugruntowaną pozycją na rynku,
  • profesjonalną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do lekcji języka niemieckiego,
  • kartę Multisport oraz pakiet benefitów.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:

Data dodania: 2019-10-29
Oferta ważna do: 2019-11-26
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono