Experum HR Janusz Dziewit

Dolnośląskie
Bolesławiec

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. Finansowo- Księgowych

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 24 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Finansowo - Księgowych
miejsce pracy:  Dolnośląskie, Okolice Bolesławca
nr ref.: 8706/SFK
e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego(B2),
  • umiejętność analitycznego myślenia i duża samodzielność w wykonywanych zadaniach,
  • biegła znajomość programu  MS Excel.

  • Obowiązki:

  • przygotowywanie, księgowanie i sprawdzanie faktur kosztowych i inwestycyjnych,
  • przygotowywanie, księgowanie i monitorowanie rezerw finansowych oraz deklaracji podatku VAT, CIT etc.
  • przygotowywanie sprawozdań okresowych pozafinansowych(GUS, NBP),
  • wsparcie w przeprowadzaniu kontroli kosztów działalności firmy oraz współpraca z organami zewnętrznymi w czasie kontroli,
  • współpracowanie z audytem zewnętrznym w trakcie audytu finansowego,
  • pomoc w organizowaniu i nadzorowaniu przebiegu inwentaryzacji majątku firmy,
  • sprawdzanie poprawności księgowań innych członków zespołu,
  • bieżące poszukiwanie nowych rozwiązań i ulepszeń (KAIZEN).

  • Nasz Klient oferuje:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • pakiet socjalny,
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • prace w zgranym, doświadczonym i chętnie dzielącym się wiedzą zespole .

  • Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:

    Data dodania: 2019-10-29
    Oferta ważna do: 2019-11-26
    Branże: Finanse / Ekonamia;
    Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
    Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
    Forma zatrudnienia: Nie określono
    Poziom stanowiska: Specjalista