Experum HR Janusz Dziewit

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierownik Robót

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 23 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.   Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 8675/KR

Wymagania:

-  wykształcenie wyższe na kierunku Inżynieria Środowiska,
-  co najmniej rok doświadczenie na podobnym stanowisku w branży instalacyjnej,
-  znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
-  posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych – mile widziane,
-  znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD,
-  umiejętność rozwiązywania problemów i bardzo dobra organizacja pracy,
-  umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań.

Obowiązki:

-  kierowanie, koordynacja i planowanie robót w oparciu o budżet oraz przepisy prawa budowlanego,
-  nadzór nad realizacją i przebiegiem zadań,
-  rozdzielanie zadań podległym pracownikom oraz opiniowanie i ocena wyników pracy,
-  weryfikacja dokumentacji, ustalanie procesów technologicznych, opracowanie dokumentacji powykonawczej,
-  dbałość o właściwy stan BHP na budowie, -  kontrola dostaw materiałów na budowę, zabezpieczenie niezbędnych środków produkcji,
-  branie udziału w naradach i spotkaniach, współudział w wyborze podwykonawców.

Nasz Klient oferuje:

-  umowę o pracę lub kontrakt,
-  atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
-  prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport,
-  ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:

Data dodania: 2019-10-29
Oferta ważna do: 2019-11-26
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Kierownik