Experum HR Janusz Dziewit

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierownik Kontraktu

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 23 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.   Dla naszego Klienta, znanej firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 8677/KK

Wymagania:

-  wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Inżynieria Środowiska,
-  minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie instalacyjnej,
-  znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
-  znajomość programów MS Office i AutoCad,
-  uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń, specjalność instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych- warunek konieczny,
-  wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (w szczególności umiejętności komunikacyjne, zdolność współdziałania i umiejętność radzenia sobie ze stresem),
-  umiejętność podejmowania decyzji, sumienność i wytrwałość.

Obowiązki:

-  koordynacja zadań pracowników zespołu realizującego kontrakt,
-  sporządzanie harmonogramów rzeczowego oraz zatrudnienia, harmonogramów finansowych,
-  nadzór nad prawidłowym gromadzeniem i prowadzeniem dokumentacji budowy,
-  aktualizacja budżetu kontraktu, prowadzenie ewidencji Sprzedaży i Kosztów kontraktów,
-  optymalizacja procesu budowy,
-  prowadzenie instruktażu stanowiskowego BHP pracowników,
-  współpraca z podwykonawcami i dostawcami, -  weryfikacja dokumentacji wykonawczej, zatwierdzanie procesów technologicznych i opracowanie kalkulacji powykonawczej,
-  zarządzanie zasobami środków produkcji na przydzielonych kontraktach,
-  doprowadzenie do odbioru końcowego realizowanego zadania i uzyskania Protokołu Końcowego.

Nasz Klient oferuje:

-  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
-  atrakcyjne wynagrodzenie, u  premie kwartalne,
-  możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza:
Data dodania: 2019-10-29
Oferta ważna do: 2019-11-26
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Kierownik