Oferta krótkoterminowa 4 tygodnie - posezonowe porządki w szklarni- Holandia

Pracownik fizyczny – Holandia

Zakres obowiązków:

- posezonowe porządkowanie szklarni z papryką
- przygotowanie szklarni pod nowe sadzonki

Wymagania:

      - zmotywowanie do pracy
      - zaangażowanie w powierzone obowiązki
      - pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego
      - prawo jazdy

Warunki:

      - atrakcyjna stawka godzinowa
      - extra płatne nadgodziny
      - dużo godzin pracy
      - legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Co oferujemy:

      -dłuższą współpracę
      -zakwaterowanie,dojazd do pracy, a także ubezpieczenie
      -opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: 48 570 901 913, 48 570 901 414 lub wyślij sms z dopiskiem LIKWIDACJA SZKLARNI- oddzwonimy do Ciebie.
Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Data dodania: 2019-10-30
Oferta ważna do: 2019-11-27
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny