2 Wojskowy Oddział Gospodarczy

Dolnośląskie
Wrocław
Obornicka 100-102

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Referent Sekcji Zamówień Publilcznych

2 Wojskowy Oddział Gospodarczy poszukuje dwoje kandydatów na stanowisko:
Referent ds. zamówień publicznych

 Opis stanowiska:
  • przeprowadzanie postępowań o udzielanie zamówień publicznych na dostawy, usługi oraz roboty budowlane na potrzeby komórek organizacyjnych 2WOG, zgodnie z wymogami ustawy Prawo zamówień publicznych
  • przygotowywanie (w tym pozyskiwanie niezbędnych danych do przygotowania postępowania), prowadzenie, nadzór nad realizacją, weryfikacja i archiwizacja kompletnej dokumentacji postępowań o udzielenie zamówienia publicznego,
  • obsługa administracyjno- biurowa pracy komisji przetargowych w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego,
  • prowadzenie rejestrów dot. zamówień publicznych,
  • prowadzenie sprawozdawczości związanej z zamówieniami publicznymi,
  • przygotowywanie dokumentacji oraz opracowywanie projektów ew. wyjaśnień na potrzeby postępowań kontrolnych z zakresu realizacji ustawy Prawo zamówień publicznych, przeprowadzanych przez zewnętrzne i wewnętrzne organy kontroli, dotyczące realizowanych postępowań,
  • stałe podnoszenie swojej wiedzy i umiejętności w zakresie zamówień publicznych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie / wyższe,
  • w przypadku wykształcenia średniego: minimum 3-letnie doświadczenie w pracy,
  • mile widziana znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wraz z aktami wykonawczymi do tej ustawy,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • samodzielność organizacji pracy,
  • priorytetyzacja zadań
  • terminowość i rzetelność
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • współdziałanie w grupie
  • konsekwencja w działaniu i zorientowanie na cel,
  • wysoki poziom kultury osobistej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • szkolenia,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • przyjazną i miłą atmosferę pracy.
 Wymagane dokumenty:
2 WOG zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-10-30
Oferta ważna do: 2019-11-27
Branże: Administracja Biurowa;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy