Pracownik produkcji- wymagane prawo jazdy- praca w Holandii

Szukasz pracy w Holandii? Świetnie - bo my szukamy Pracownika! Obecnie poszukujemy osób do pracy jako: PRACOWNIK produkcji bez doświadczenia
Wymagane prawo jazdy lub znajomość angielskiego.
Oferujemy: - atrakcyjna stawka godzinowa, - zakwaterowanie, - ubezpieczenie, - legalne zatrudnienie - praca na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia - pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
Zakres obowiązków: - pakowanie orzeszków - rozlewnia soków - sortownia przesyłek i ulotek
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "pracownik produkcji" pod nr 731901913 lub 570901449 - odeślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Nie zainteresowała Cię ta oferta? Wejdź na www.klaverteam.com i znajdź odpowiednią pracę dla siebie!
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie certyfikat numer 18450
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-10-30
Oferta ważna do: 2019-11-27
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny