Zakłady Usługowe

Śląskie
Cieszyn
ul. Korfantego 23

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik ochrony z orzeczeniem o stopniu umiarkowanym Cieszyn

Nasza firma. Zakład Pracy Chronionej poszukuje osób do ochrony w obiekcie w Cieszynie. Praca dla Panów z orzeczeniem o stopniu umiarkowanym. Mile widziany symbol specjalny.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę na dłuższy okres
  • pakiet socjalny
  • przeszkolenie i umundurowanie
  • dobre warunki pracy

Zakres obowiązków:
  • ochrona wewnątrz obiektu i obchody na zewnątrz
  • system 12/12

Wymagania:
  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - mile widziane osoby ze stopniem umiarkowanym

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:  “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” Lub/i:   “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

Data dodania: 2019-11-01
Oferta ważna do: 2019-11-29
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 2250 - 2350 zł brutto