operator stacji wyparnej

HR Work Force (APT 6474) jest jedną z najszybciej i najdynamiczniej rozwijających się firm w swojej branży.   Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko operatora stacji wyparnej

Lokalizacja: Warka

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn produkcyjnych do produkcji soków i koncentratów owocowych – stacje wyparne i filtry
  • przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych,
  • nadzór nad jakością wyrobów i zapewnienie właściwego poziomu wydajności
  • rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień
  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie zajmowanego stanowiska pracy
Wymagania:
  • wykształcenie – preferowane: średnie techniczne, min. zawodowe
  • podstawowa znajomość rozwiązań automatyki przemysłowej
  • znajomość obsługi zautomatyzowanych urządzeń przemysłu spożywczego oraz doświadczenie zawodowe przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej będzie dużym atutem
  • gotowość do pracy zmianowej
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (ewentualnie możemy pomóc w jej wyrobieniu)
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem strony bądź kontakt pod nr telefonu: 665 797 398. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Data dodania: 2019-11-04
Oferta ważna do: 2019-12-02
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista