Talent Partners

Śląskie
Żory

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Programista / Informatyk

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory
Nr ref. PGI/11708

Najważniejsze obowiązki:
  • programowanie oraz ulepszanie aplikacji magazynowych, produkcyjnych,
  • rozwijanie istniejących systemów i aplikacji, w tym połączeń EDI lub aplikacji HIT,
  • rozwój i utrzymanie oprogramowania do obsługi dokumentacji i zarządzania treścią,
  • wsparcie utrzymania infrastruktury IT,
  • nadzór nad bezpieczeństwem systemu IT.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowany kierunek - informatyka,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy z systemami zintegrowanymi, doświadczenie w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem języka C++, C#,
  • znajomość programów graficznych (np. Corel, Gimp),
  • min. komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • znajomość systemu Windows, Linux,
  • znajomość bazy danych Oracle.
Mile widziane:
  • znajomość Visual Studio 2010/2012/2016,
  • znajomość protokołu EDI.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie motoryzacyjnej,
  • możliwości dalszego rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • dodatkowe benefity.
CV prosimy przesyłać na adres: info@talentpartners.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.
Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-11-04
Oferta ważna do: 2019-12-02
Branże: Inżynieria / technologia; IT - Administracja; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista