Hygieia

Śląskie
Ruda Śląska
ul. Goduli 34

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Technik farmacji Ruda Śląska

W związku z dynamicznym rozwojem aptek HYGIEIA na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko: TECHNIK FARMACJI

Miejsce pracy: RUDA ŚLĄSKA

Zakres obowiązków:
  • Profesjonalna obsługa Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy,
  • Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z Pacjentami,
  • Dbanie o pełne zaopatrzenie apteki w niezbędny asortyment,
  • Kontrola terminów ważności produktów,
  • Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję asortymentu.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe – Technik Farmacji,
  • Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept,
  • Umiejętność sprawnego sporządzania leków recepturowych,
  • Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków,
  • Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym,
  • Pełne zaangażowanie w pracę oraz chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedzy.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Kartę MultiSport,
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności,
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych, a także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków.
Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
rekrutacja@hygieia.pl
z tytułem: Technik Ruda Śląska.
Prosimy także o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Data dodania: 2019-11-05
Oferta ważna do: 2019-12-03
Branże: Farmaceutyka; Opieka / Służba zdrowia; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista