Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Dolnośląskie
Wrocław
Oławska 17

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Social Media Manager / Copywriter - praca w centrum Wrocławia od zaraz

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Do wrocławskiej siedziby naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Social Media M
anager / Copywriter

Obowiązki:

- samodzielne redagowanie ofert pracy oraz zamieszczanie ich na portalach rekrutacyjnych,
- tworzenie treści na strony www,
- planowanie i opracowywanie propozycji strategii i planów marketingowych
- optymalizacja i analiza kanałów social media (Facebook, Instagram, LinkedIn),
- opracowywanie angażujących treści w social media,
- analiza i optymalizacja prowadzonych działań- wsparcie w tworzeniu i aktualizacji materiałów marketingowych

Wymagania:

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość mediów społecznościowych
- kreatywność, dynamizm w działaniu,
- biegła umiejętność obsługi komputera,
- samodzielność,
-praktyczna wiedza na temat procesu pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google,
-znajomość narzędzi m.in. Google Analytics, Brand24, PowerEditor, Photoshop
Oferujemy:
- ciekawą pracę w młodym i kreatywnym zespole,
- rozwijanie umiejętności wśród specjalistów,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- samodzielne stanowisko pracy.

Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu, zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje zgłoszenie.
Zainteresowany ?

Wyślij CV
 na adres: info@walterfachkraft.pl
l ub dzwoń pod numery tel.: +48 713666081

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Data dodania: 2019-11-05
Oferta ważna do: 2019-12-03
Branże: Administracja Biurowa; Marketing; Media / Sztuka / Rozrywka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 4000 - 8000 zł brutto