Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Dolnośląskie
Nowa Wieś Wrocławska

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pacownik produkcji – opłacony dojazd do pracy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie całej Europy. Gwarantujący umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIKA RODUKCJI

miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Zakres obowiązków:
produkcja kształtek styropianowych
kontrola wzrokowa wytwarzanych produktów
pakowanie i przygotowywanie towaru do logistyki produktów

Wymagania:
gotowość do podjęcia pracy zmianowej,
doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Bezpieczne i komfortowe środowisko pracy w nowoczesnym magazynie.
Rozwój osobisty w szeregach firmy
Pracę w młodym, dynamicznym zespole
Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
Bezpłatna odzież ochronna oraz narzędzia niezbędne do pracy.
Bezpłatny dojazd do pracy z okolic Wrocławia
Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.
... oraz wiele więcej.

Wyślij CV na adres: e-mail info@walterfachkraft.pl  lub dzwoń pod numer tel.: + 4871 366 60 81

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.Wfk.123

Data dodania: 2019-11-05
Oferta ważna do: 2019-12-03
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono