Pracownik ds. administracyjnych w Biurze Rektora

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W POZNANIU
zatrudni do Biura Rektora
Pracownika ds. administracyjnych

TWOJE ZADANIA:
WYMAGANIA:- samodzielność w podejmowaniu decyzji i praca pod presją czasu,- bardzo dobra organizacja pracy własnej,- analityczne myślenie,- operatywność i zaangażowanie w działaniu,- odpowiedzialność i wysoka motywacja do pracy,ZAOFERUJEMY CI:do wypoczynku, dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych, świadczenia dla dzieci, pożyczki mieszkaniowe itp.),
PRZEŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ na adres e-mail: rekrutacja-dsp@ue.poznan.pl  w tytule wpisując „Biuro Rektora”

Termin składania ofert upływa 21 listopada 2019 roku

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zastrzega sobie praw
o przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi osobami.* Załączenie CV oraz listu motywacyjnego jest dobrowolne. Składając ww. dokumenty wyrażasz zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych, jakie zamieściłeś w swoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – zgoda dotyczy danych, nie wskazanych w przepisach prawa.
Jeżeli jesteś zainteresowany pozostawieniem Twoich dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji do oferty dołącz poniższą treść:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu z siedzibą w Poznaniu, przy al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań w przyszłości na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”

Klauzula informacyjna
w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana dodatkowych danych jest dobrowolne.Pełna informacja o danych osobowych dostępna jest w serwisie internetowym Uczelni pod adresem https://ue.poznan.pl/pl/polityka-prywatnosci,c12767/
Data dodania: 2019-11-06
Oferta ważna do: 2019-12-04
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 61875 - 61 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

rekrutacja-dsp@ue.poznan.pl

Wielkopolskie, Poznań, Al. Niepodległości 10