SFS International

Belgia
Massmechelen

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik Produkcji - pakowanie szaszłyków - Praca Dla Kobiet

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce...

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:  Pracownik Produkcji - pakowanie szaszłyków
Miejsce pracy: Belgia

Ilość wakatów: 4

Obowiązki:
Pakowanie szaszłyków

Doświadczenie niewymagane.

Oferujemy:
·    Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania; ·    Zakwaterowanie na koszt pracodawcy; ·    Atrakcyjne zarobki; ·    Ubezpieczenie Compensa Voyage;

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 swoje CV na: praca@sfsinternational.pl Podając w tytule: Szaszłyki

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę
 na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp. K.  z siedzibą w Starej Iwicznej  05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z  Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp. K. również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i  sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.
Data dodania: 2019-11-06
Oferta ważna do: 2019-12-04
Branże: Gastronomia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny