SPM Poland Sp. z o. o.

Śląskie
Bieruń
Turyńska 135

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Młodszy Specjalista Optymalizacji Procesów Logistycznych z językiem niemieckim

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)
Obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Wdrażanie i optymalizacja procesów logistycznych w łańcuchu dostaw
  • Monitorowanie i analiza aktualnych procesów wewnętrznych, wprowadzanie działań korygujące i zapobiegawczych
  • Analiza procesów oraz rentowności oferowanych usług
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub studenci ostatniego roku, absolwenci, preferowany kierunek logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewne
  • Znajomość procesów transportowo-magazynowych
  • Zainteresowanie tematem Lean Manufacturing
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel
  • Umiejętność analizowania zagadnień i wyciąganie wniosków na podstawie dostarczonych informacji
  • Komunikatywność, dokładność i systematyczność
  • Kreatywność i niekonwencjonalne podejście do rozwiązywania problemów
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnianie  w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży logistyki kontraktowej
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
Osoby zainteresowane ofertą - prosimy o wysłanie aktualnego CV na adres rekrutacje@sistema .com.pl

Klauzula informacyjna: Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o

Data dodania: 2019-11-08
Oferta ważna do: 2019-12-06
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista