Młodszy Specjalista Optymalizacji Procesów Logistycznych z językiem niemieckim

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)
Obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:
Wymagania: Oferujemy:
Osoby zainteresowane ofertą - prosimy o wysłanie aktualnego CV na adres rekrutacje@sistema .com.pl

Klauzula informacyjna: Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data dodania: 2019-11-08
Oferta ważna do: 2019-12-06
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

SPM Poland Sp. z o. o.

waclaw.szpila@spmpoland.com.pl

Śląskie, Bieruń, Turyńska 135