ELSTA GmbH

Niemcy
Stuttgart, München, Augsburg,Nürnberg, Mainz

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Hydraulik

Nasza firma...ELSTA GmbH z siedziba w Weimar nalezy do jednej z wiodacych agencji pracy w calych Niemczech, ktora nalezy do Grupy M2 . Co roku zatrudniamy tysiace pracownikow, ktorzy sa zadowoleni ze wspolpracy z nami.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Hydraulik

Oferujemy:
  • niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony
  • atrakcyjne wynagrodzenie zalezne od kwalifikacji zawodowych
  • odprowadzanie skladek emerytalno-rentowych
  • cotygodniowe zaliczki na Konto
  • dodatki swiateczne i urlopowe
  • platny urlop do 30 dni w roku
  • dlugoterminowe zlecenia

Zakres obowiązków:
  • wszelkie instalacje grzewcze
  • instalacje sanitarne
  • instalacje wodne i kanalizacja
  • wentylacja

Wymagania:
  • conajmniej podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego
  • doswiadczenie zawodowe conajmniej 3 lata
  • ukonczenie szkoly w danym zawodzie lub pokrewnym
  • samodzielnosc i doskonalosc w pracy
  • prawo jazdy oraz wlasne Auto mile widziane

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: _a.wieck@elsta-gmbh.de_________

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-11-10
Oferta ważna do: 2019-12-08
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 13 - 15 zł brutto