CREW FOR YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SOLAR FOR YOU SPÓŁKA KOMANDYTOWA W RESTRUKTURYZACJI

Dolnośląskie
wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik produkcji

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcji - Kąty Wrocłąwskie

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • praca na 3 zmiany ( 6-14,14-22,22-6)
  • praca w systemie 4brygadowym

  • Wynagrodzenie: 2700 zł brutto miesięcznie
  • Premia jakościowo-frekwencyjna 400-600 zł brutto
  • pracownik musi mieć 100% obecność (kwotę ustala pracodawca)
    Nadgodziny w dni robocze +50%, nadgodziny w
    weekend +100%

  • Dodatek za pracę na nocną zmianę +20% (od
    minimalnej krajowej)
  • Wynagrodzenie płatne na konto do 10. dnia
    każdego miesiąca
  • Opieka rosyjskojęzycznego koordynatora
  •  Możliwość otrzymania zaliczki w wysokości 150 zł
    po pierwszym i trzecim tygodniu pracy

    Umowa podpisywana jest do końca oświadczenia

Zakres obowiązków:

  • Praca na produkcji,
  •  pakowanie artykułów gospodarstwa
    domowego (m.in. folii spożywczych, worków na śmieci, woreczków śniadaniowych,
    filtrów do kawy)
  • kontrola jakości produktów, naklejanie etykiet.

Wymagania:

    Mężczyźni i kobiety w wieku od 18 do 50 lat
  •  Sprawność fizyczna
  •  W przypadku osób z Ukrainy znajomość języka
    polskiego NIE jest wymagana

  • Wiza minimum 3,5 miesiąca

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email:  beata.duda@crewforyou.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-12-05
Oferta ważna do: 2020-01-02
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2700 - 2700 zł brutto