SPE Sp. z o.o.

Podlaskie
Bielsk Podlaski
ul. Rejonowa 10

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierownik działu produkcji

ANATOL to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się produkcją i sprzedażą maszyn do sitodruku na rynek krajowy oraz zagraniczny.

Stanowisko:
Kierownik produkcji
Zakres obowiązków:
- planowanie produkcji we współpracy z innymi działami;
- zapewnienie płynności produkcji;
- nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnym, ich optymalizacją i doskonaleniem;
- przygotowywanie raportów i analiz dla właściciela Firmy.

Oczekiwania:
- wykształcenie: wyższe techniczne;
- praktyczna znajomość obróbki skrawaniem (frezowanie, toczenie, CNC);
- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych;
- zdolności przywódcze i analityczne;
- umiejętność pracy pod wpływem stresu, dyspozycyjność
- minimum 4-letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku (ścieżka kariery zawodowej - doświadczenie na stanowisku: brygadzisty, mistrza, kierownika działu w firmie zajmującej się obróbką metali)

Oferujemy:
- umowę o pracę w Firmie o ustalonej renomie na rynku krajowym i zagranicznym;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- pracę w ciekawym zespole.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email lub osobiście w siedzibie Firmy.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Data dodania: 2019-12-04
Oferta ważna do: 2020-01-01
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Kierownik