`AGRIKOMP POLSKA` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Architekt/projektant

Firma agriKomp Polska Sp. z o.o. działająca w branży OZE zajmująca się projektowaniem, finansowaniem oraz budową biogazowni rolniczych poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Architekt - Projektant

Zadania:

• Opracowywanie projektów biogazowni rolniczych

• Kompletacja dokumentacji projektowej

• Współpraca z innymi projektantami oraz konstruktorami

• Raportowanie postępów prac nad powierzonym zadaniem

Czego od Ciebie oczekujemy?

• Wykształcenia wyższego

• Znajomości obowiązujących przepisów prawa budowlanego i procesów projektowych

• Znajomości oprogramowania AutoCAD oraz MS Office w szczególności Excel

• Bardzo dobrej organizacji czasu pracy, kreatywności oraz samodzielności

• Chęci do nauki- wszystkiego innego Cię nauczymy

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• Stałe wynagrodzenie + premie od wykonanych projektów

• Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego

• Uczestnictwo w ambitnych i ciekawych projektach w perspektywicznej dziedzinie energetyki odnawialnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) .
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez agriKomp Polska sp. z o. o. z siedzibą w Ostrzeszów-Pustkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."
Informujemy, że Administratorem danych jest agriKomp Polska sp. z o. o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Data dodania: 2019-12-05
Oferta ważna do: 2020-01-02
Branże: Architektura;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono