Praca Zdalna Niemiecki

Praca
Zdalna
Niemiecki

Zadania
: pośredniczenie
pomiędzy sprzedającym a kupującym, weryfikacja zapytań odnośnie
produktów, rozmowy telefoniczne około 70% czasu pracy, natomiast
wysyłanie wiadomości email około 30%

Wynagrodzenie
– 28zł/h

WYMAGANA

DYSPOZYCUJNOŚĆ: PEŁEN ETAT – UMOWA O PRACĘ (40godzin w
tygodniu)

8-16
i 5 dowolnych zmian nocnych 14-22 a także 2 dni weekendowe w
miesiącu

6 tygodni trening zdalny, 8-16 pon-pt (wliczony w czas pracy)

NIE
WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
Gwarantujemy
szkolenia w języku niemieckim

Konieczność
przyjazdu do Warszawy na 1 dzień szkolenia

Praca
w dowolnych dniach i godzinach między 8:00 a 22:00 –

elastyczne
godziny pracy
wybór
zmian 8-16 lub 14-22

Dodatkowo:
komputer,
2 monitory, myszka, klawiatura, internet 100zl opłacony

Benefity
i system motywacyjny, kursy, kartę Multisportu

Zapraszamy
do kontaktu na jobs@personnelandmedia.com
-w
tytule NIEMIECKI
zdalnie 28zł/h

Zastrzegamy
sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli
chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych
procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and
Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych
do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w
związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r.
Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na
udostępnienie
moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji
procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu
przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie
o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję
dobrowolnie”

ZAPRASZAMY
DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI OFERTAMI PRACY NA
www.personnelandmedia.com

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ___________

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-12-23
Oferta ważna do: 2020-01-20
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Możliwość pracy zdalnej: NIE

PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS SPÓŁKA CYWILNA

jobs@personnelandmedia.com

Mazowieckie, Warszawa,